Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради
33028   м. Рівне,
вул. Котляревського,1
т. (0362)63-51-45, 63-51-95
Licey@ua.fm
До знань тут зоряна дорога...

Мало бачити.
Мало розуміти.
Треба любити…
Немає загадки таланту -
Є вічна загадка любові
  Ліцей - це взірець для ваших зусиль, це виклик долі для Ваших здібностей, це доказ живої динаміки майбутніх ідей, це Ваше серце, сповнене благородства і національної гордості, це велика скарбниця життєвої мудрості, культури, міцний фундамент для побудови власної кар'єри, формування та виховання української еліти - сучасного і майбутнього цивілізованої європейської багатої держави - України.
   НВК "РОЛІ" створений 1 вересня 1990 року для обдарованих дітей області на базі Рівненської загальноосвітньої школи-інтернату.
   Зараз у закладі навчається 530 учнів, з них - 300 дітей із сільської місцевості...       Буклет НВК "РОЛІ"





Директор НВК Н.В.Сосюк
Н.В. Сосюк,
Директор КЗ "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат",
Заслужений вчитель України



Освітній портал Педагогічна преса
Журнал Дніпро
Copyright AS © 2011
Безкоштовний хостинг
Свято Першого дзвоника
     01 вересня 2013 о 9:00 годині в комунальному закладі "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" відбулося Свято Першого дзвоника, на якому були присутні поважні гості: директор департаменту економічного розвитку і торгівлі РОДА Тимошенко Ігор Олександрович, заступник начальника управління - начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації Пекарський Олег Миколайович, депутат Рівненської обласної ради Сосюк Юрій Павлович.
    Свято розпочалося із пісні "Козакуйте козаки" у виконанні учасника проекту "Голос. Діти" Опанащука Максима, під яку на урочисту лінійку запросили учнів 5-го класу. Подихом національного духу захопив усіх присутніх і танець із прапором. Директор ліцею Сосюк Наталія Володимирівна натхненно привітала ліцейську родину із початком нового навчального року, подякувала за підтримку родинам, очільникам Рівненської області, нагородила кращих учителів грамотами та завершила свято разом із ученицями гімном ліцею "Віват".

Фотогалерея..
наступна сторінка-->
На традиційну розмову за чашкою чаю активістів КЗ РОЛ запросила директор закладу Н.В. Сосюк. Розмова була цікавою та плідною.
КЗ "Школа-інтернат "Рівненський обласний ліцей" у загальнонаціональному проекті "Флагмани освіти і науки України" отримав грамоту та медаль за вагомий внесок у розвиток освіти та виховання підростаючого покоління.
14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва та УПА у КЗ "Школа-інтернат "Рівненський обласний ліцей" відбувся пісенний фестиваль, який захопив усіх національно-патріотичним піднесенням, дружньою атмосферою та енергетикою. Ідея була запропонована  на чаюванні старшокласників у директора закладу Сосюк Наталії Володимирівни, яка потім творчо її реалізувала. Усі учні та вчителі були у захваті. Переможцями стали: 11-Г клас (І місце), 8-Б клас (ІІ місце), 8-В клас (ІІ місце), 9-А (ІІІ місце), 9-В (ІІІ місце), 11-В (ІІІ місце).
З гарними враженнями, повна позитиву та вибухових емоцій повернулася наша делегація учителів та учнів із Польщі, де вони відвідали ІІ загальноосвітній ліцей  ім. М.Склодовської-Кюрі в м. Пйотркув  Трибунальський. Обмін досвідом, культурними традиціями, можливість для мовного вдосконалення та можливість випробувати себе на знання іноземних мов - усе це дало триденне перебування у Польщі наших учителів та учнів. На спільних уроках англійської та німецької мов нашим учням за глибину знань стоячи аплодували, особливо відзначилися Шевчук Наталія, учениця 11-В класу та Присяжнюк Дар'я, учениця 10-В класу. Заклад і надалі буде розвивати творче міжнародне співробітництво.
Дочірній сайт ліцею
"РОЛіК"
Делегація Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді на чолі з її директором Світланою Філянт та вчителі КЗ РОЛ Крайчук О.М, Янів Р.С., Попельницька О.В., Рожко В.В. взяли участь у семінарі-практикумі "Система роботи з обдарованими дітьми у базовому навчальному закладі Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради"
У КЗ РОЛ відбулося традиційне свято "Лицар ліцею".
5 грудня 2013 року до Дня Збройних сил України відбулася конкурсна програма "Лицар ліцею", де за звання кращого змагалося дев'ятеро юнаків. Хлопці показали себе творчими, оригінальними, елегантними особистостями.
Титул "Лицар ліцею" отримав учень 10-Б класу Дяк Владислав.

Нарада директорів інтернатних установ та віншування ветеранів педагогічної праці відбулися у КЗ "Рівненський обласний ліцей"
Відбувся традиційний конкурс "Ліцеїст року".
Перемогу здобув учень 11-В класу Олег Цимбалюк.
Восьмий рік поспіль у КЗ РОЛ проводиться традиційне «Свято науки». В цей день ліцеїстів нагороджують матеріально за те, що вони здобули  чималі досягнення у науці. З рук відомих освітян та керівників області  70 ліцеїстів  отримали від 200  до 3 тисяч гривень.
30 травня 2014 року у комунальному закладі "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"  відбулося свято Останнього дзвоника
Відбулася традиційна розмова за круглим столом директора КЗ "РОЛ" Н.В. Сосюк та активістів ліцейського самоврядування.
9 жовтня 2014 року вихованці комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради відвідали Рівненський військовий госпіталь військової частини А-1446 із  концертною програмою для військових, які перебувають  на лікуванні. Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Діти зі щирістю і трепетом дарували бійцям авторські вірші, пісні, вишиті обереги та листи, запалювали зболені серця теплим словом, танцем, музикою. Лунали бурхливі оплески, але ніхто не хотів розходитися. Із актової зали учасники концертної програми та військові вишли на залите барвами осені подвір'я і ще довго там розмовляли, співали, грали на гітарі, бандурах. Багато позитивних емоцій отримали як військові так і наші вихованці. Слава героям України!
13 жовтня 2014 року в КЗ "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради відбувся конкурс стрілецької, повстанської, козацької пісні серед вихованців 5-9 класів. Кожен клас творчо підійшов до конкурсу і показав  не тільки уміння співати, але й артистизм, креативність у виборі того чи іншого сценічного образу (україночок у синьо-жовтих платтях, бравих козаків, відчайдушних повстанців, завзятих запорожців). Родзинкою свята став виступ директора Наталії Володимирівни Сосюк, яка  зі щемом і трепетом торкнулася  струн кожного серця піснею "Йшли стрільці до бою". Переможцями свята стали вихованці 5 класу, друге місце посіли вихованці 9-Г класу, а третє - вихованці 8-Г класу.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці,  День українського козацтва та УПА  старшокласники   КЗ "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради зустріли піснею та маршем. Адже 14 жовтня 2014 року у закладі відбувся конкурс строю та пісні, у якому взяли участь 10-11 класи. Учасники конкурсу додали національного духу і патріотизму усім присутнім, чим викликали позитивні емоції та незламну віру в перемогу українського народу. Переможцями цього дійства стали вихованці 11-Г класу, друге місце вибороли вихованці 10-Г класу, а третє місце посіли вихованці 11-В класу.



23 жовтня 2014 року у комунальному закладі "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради відбулася урочиста церемонія посвяти десятикласників у ліцеїсти.
    Ліцейська родина мала честь вітати на святі високоповажних гостей: Кириллова Михайла Михайловича - голову Рівненської обласної ради, Пекарського Олега Миколайовича - заступника начальника управління - начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації, Сосюка Юрія Павловича - голову депутатської групи "Рівненщина", депутата Рівненської обласної ради, Ходаковського Юрія Леонідовича - голову діючої громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації.
Кожен із гостей привітав десятикласників із отриманням почесного звання "Ліцеїст" -  щирим, натхненним словом та подарунком для класу. У свою чергу вихованці ліцею вражали усіх своєю оригінальністю, патріотизмом, феєрверком креативності та творчістю.
    Директор закладу, заслужений вчитель України Наталія Володимирівна Сосюк кожному класу (фізико-математичного, хіміко-біологічного, історико-правового та іноземного профілів) присвятила поетичні рядки.
    Об'єднані національною ідеєю, усі учасники свята отримали неперевершений сплеск емоцій та позитиву.
Президент України Петро Порошенко з нагоди Міжнародного жіночого дня та за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові нагородив директора комунального закладу "Школа- інтернат II-III ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради Наталію Володимирівну Сосюк орденом княгині Ольги III ступеня.



КЗ "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" увійшов до ТОП – 100 навчальних закладів за результатами ЗНО  з української мови і літератури
28 серпня 2015 року у Київському міському будинку учителя відбулась нарада за участю Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з директорами загальних середніх навчальних закладів України, учні яких показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Під час наради відбулося відзначення директорів ста шкіл України, учні яких показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.
   За чашкою чаю із директором ліцею Наталією Володимирівною Сосюк вихованці закладу обговорили цікаві ідеї та пропозиції з приводу організації змістовного, повного креативу та емоцій ліцейського життя.
   Однією з ідей, яку підтримали усі ліцеїсти, стала кіно-програма - Оскар ліцею - на краще 5-хвилинне відео від кожного класу.
   Отож, скоро нас чекає великий кіноперегляд та номінація кращого класного трейлеру на Оскар ліцею.

Під прапором держави Україна,
Під синьо-жовтим злетом почуттів
Ліцейська дружня, гомінка родина
Зустріла Перший дзвоник свій!

Саме так  сьогодні свято Першого дзвоника об'єднало  всю ліцейську родину 
до нових звершень та перемог!

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" з 03.07.2018 перейменовано та змінено тип на комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради.
Рішення Рівненської обласної ради №953 від 18.05.2018.
Ліцензія
Педагогічний колектив КЗ "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат"
ЗА ЄДИНУ ПОМІСНУ УКРАЇНСЬКУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ!!!
#томос2018 #українітомос #українцізаукраїнськупоміснуцеркву #єдинійукраїнськійправославнійцерквіТак


Фото події
Відео події ві UA: Рівне
Фото події
Фото події
Репортаж про подію
До уваги батьків!
Рівненською обласною державною адміністрацією запропоновано провести опитування для батьків за посиланням

Телетрансляції уроків:
Шановні ліцеїсти!
Педагогічний колектив КЗ РОНЛІ бажає вам та вашим сім'ям здоров'я і стійкості в непростий час тривалого карантину. Бережіть себе і свої родини.
З надією чекаємо вашого повернення в ліцейську родину на навчання.
Вітаємо всю ліцейську родину з Днем сім'ї!
Офіційний веб-сайт МОНМС
Правила конкурсного відбору
Зразки завдань для конкурсних випробувань

Подача документів в електронному вигляді для  вступу 
до КЗ "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат" (форма)

Перелік електронних сканованих копій документів для вступу, які необхідно приєднати до форми (підготуйте їх завчасно):

1. Копія оригіналу свідоцтва про народження (або ID-картки) вступника.
2. Довідка з місця реєстрації (або проживання) вступника.
3. Копія оригіналу документа про відповідний рівень освіти (табеля успішності або свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти дитини з додатком).

Поза конкурсом (без складання іспитів) зараховуються призери ІІ етапу конкурсу-захисту МАН і ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів, які є профільними в обраному вступником класі.

Звертаємо Вашу увагу на те, що:
- за результатами конкурсу першочергово до закладу зараховуються діти з районів Рівненської області;
- якщо рівень навчальних досягнень у документі про освіту нижче 7 балів (з будь-якого предмету), то дитина до конкурсного відбору допускатися не буде.
Заповнити анкету можна буде з 31 травня
Перейдіть за посиланням та заповніть форму:
Форма
Звернення до учнів ліцею директора КЗ РОНЛІ  Н.Сосюк



Наш заклад змінив назву на
Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради
Коротка назва:
Обласний науковий ліцей в м. Рівне

Обласному науковому ліцею в м. Рівне виповнилося 30 років!!!
Vivat, ліцею наш, Vivat!
До знань тут зоряна дорога!
Вітальне слово директора Обласного наукового ліцею в м. Рівне Н.Сосюк з нагоди ювілею закладу.
Доторкнутись до святині...
Нобельське Четвероєвангеліє - найдавніша рукописна пам'ятка Поліського краю. Збережене в єдиному екземплярі та старше на 41 рік від Пересопницького, перебуває Євангеліє у Вільнюсі в бібліотеці Академії наук Литви. А  потрапила в Прибалтику ця Святиня в середині 19 ст., коли граф Тишкевич заснував там Музей давнини, в який збиралися рукописні книги, давні грамоти та акти, що мали цінність. Завдяки старанням та невтомній праці, наполегливості  священника Павла Дубінця та вчительки Валентини Тумаш за підтримки українських мецетатів, вдалося віднайти Нобельське Євангеліє. Мали за честь наші ліцеїсти та педагоги поспілкуватися з отцем Павлом, який радо погодився приїхати в м. Рівне, подивитися та ознайомитись з копією книги. Це наша історія, культурне надбання, про яке ми  повинні знати! Фото


Обласний науковий ліцей пишається своїми вихованцями - ліцеїстками Соболєвою Анною та Барабаш Лілією, які на ІІІ етапі конкурсу-захисту учнівських наукових робіт Малої академії наук вибороли відповідно ІІ та ІІІ місця. Напередодні нового 2021 року досягнення ліцеїсток відзначені премією голови Рівненської обласної державної адміністрації.  Сьогодні 23 грудня їм були вручені іменні сертифікати для отримання премії. Так тримати!

Рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі

Ліцеїст 2021. Конкурс відбувся в форматі онлайн. Цьогоріч на розсуд журі були представлені творчі доробки в таких конкурсах:
"Представлення", "Мій талант", "Моя майбутня професія", "Оратор", комп'ютерний конкурс. Отож, знайомтесь наші конкурсанти: Лозова Галина (11-А клас), Дулюк Денис (11-Б клас), Козак Вероніка (11-Б клас), Титечко Олександра (11-В клас), Ковальчук Анна (11-Г клас)
"Представлення"  https://youtu.be/Zibp-pgeG9I
"Талант" https://youtu.be/OxdxlLbDZVw
"Моя майбутня професія" https://youtu.be/m34CVTl_mfA
"Оратор" https://youtu.be/BZgOVSt9zDk
Комп'ютерний конкурс: https://youtu.be/GedVLG-Jgko , https://youtu.be/3WTmTWdzYjk , https://youtu.be/OHUslj4AgaA , https://youtu.be/9YjYsqRwO9o, https://youtu.be/YBggsyas01o
Кращі з кращих! Ліцеїст року 2021. Сьогодні, 5 квітня, нагороджені найкращі ліцеїсти. За результатами голосування  перемогу здобула учениця 11-В класу Титечко Олександра, отримавши відзнаку "Ліцеїст року 2021" та подарунки. Вітаємо усіх неперевершених, креативних, творчих учасників конкурсу. Ліцей пишається вами!!! ДЕРЗАЙТЕ, ТВОРІТЬ І НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙТЕСЬ!!!


Вітаємо зі вступом до ліцею:

8-А
8-Б
8-В
8-Г
8-Д
Добір у інші класи


Свято Першого дзвоника 2021


Відсьогодні у ліцеї стартував проєкт "Молодь дебатує"! Шістнадцятеро ліцеїстів 9-11 класів будуть навчатися критично мислити та доносити свою думку опонентам у демократичний спосіб: Городецький Дмитро, Корольчук Олександр, Бондарець Нестор, Гоменюк Станіслав, Рузаєва Анастасія, Онищенко Владислав, Матвійчук Ольга, Ковтун Ольга, Бурачинська  Віктоіря, Степанюк Віра, Гонтар Анастасія, Остапюк Олег, Цибульський Роман, Малевич Ірина, Базюк Софія, Заладовська Софія. Керівники проєкту у закладі: Рожко Володимир та Кравчук Олена.
Колектив Обласного наукового ліцею в м.Рівне Рівненської обласної ради щиро вітає патріотку України,  жінку-натхненницю, жінку-захисницю рідної мови, жінку-борця, яка формує духовний щит української нації, гартуючи словом юні серця,  Сосюк  Н.В. з отриманням з нагоди Дня захисників і захисниць України Почесної грамоти, Подяки та Почесної відзнаки Рівненської обласної ради.
Слава Україні! Героям Слава!
Успішний науковий дебют ліцеїсток.
10 листопада 2021 року в рамках роботи наукового гуртка з української літератури (керівник - кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Приходько) учениці 10-Б класу Олександра Трофимчук та Вероніка Якимчук презентували свої наукові здобутки на Всеукраїнському науково-практичному семінарі молодих науковців, студентів, аспірантів "Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації". Науковий захід усеукраїнського рівня для обдарованої молоді за традицією щорічно в контексті Днів української писемности та мови проводить Національний авіаційний університет (м. Київ).
Доповіді Олександри Трофимчук (Література non-fiction як культурне явище в Україні (на прикладі роману Тамари Горіха Зерня "Доця") та Вероніки Якимчук (Історична правда в романі Василя Шкляра "Маруся" як проекція на сучасність) порушують актуальні літературознавчі проблеми. Оскільки дослідження виконані на матеріалі сучасної української літератури, викликали неабиякий резонанс та зацікавлення в учасників конференції.
Апробація науково-дослідницьких робіт є важливою умовою їх успішного написання та захисту в системі Малої академії наук України. Тому хочеться побажати Олександрі та Вероніці успішно завершити свої наукові проєкти та здобути перемогу на фінальному етапі захисту науково-дослідницьких робіт МАН.


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.11.2021 р. №1217  Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради став учасником Всеукраїнського експерименту з теми "Авторська педагогічна система виховання інтелектуальної учнівської еліти в умовах наукового ліцею" та отримав статус експериментального закладу освіти.  Тривалість експерименту: з листопада 2021 до листопада 2026 р.
Матеріали

На виконання листа Міністерства цифрової трансформації України прохання всім учителям та учням зареєструватися на платформі https://lms.e-school.net.ua/

Герої не вмирають!!!
У боях з російськими окупантами під Києвом загинув справжній патріот України, випускник ліцею  Тарас Козлишин (випуск 1997р.).
Колектив Обласного наукового ліцею в м. Рівне висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.
Вічна та світла пам'ять захиснику та Герою України!


Ви наші янголи - охоронці! Повертайтесь живими!
Слава Україні!
Героям Слава!
Все буде Україна!
БОРІМОСЯ - ПОБОРЕМО!!! Нам БОГ помагає!!!
Слова Великого Кобзаря завжди поруч: у думках, на вустах, у серці.
З народженням тебе, Тарасе, у нашій новій свідомості незламної нації!!!



Увага!!!
Вступ до ліцею буде проведено у дистанційній формі з використанням цифрових технологій освітніх ресурсів чи платформ: Google форми, Всеосвіта, Кластайм. Демоверсії вступних випробувань будуть доступні з 01 червня 2022 року.
Для проходження конкурсних випробувань у дистанційній формі вступникам необхідно мати:
- комп'ютер чи ноутбук з вебкамерою;
- доступ до мережі Інтернет;
- акаунт у Google (електронну пошту у gmail), де буде вказано прізвище та ім'я дитини-вступника українською мовою.

Свято Останнього дзвоника 
2021-2022 навчального року
(покликання доступне з 31.05.2022 10-00)

До уваги батьків вступників до Обласного наукового ліцею в м.Рівне!

Правила конкурсного відбору:
*24 червня відбудуться вступні іспити (онлайн) до нашого закладу.
*посилання на відеоконференції для складання іспитів будуть розіслані до 23.06.2022 на вказані Вами електронні адреси дітей.
*потурбуйтеся, щоб діти підтвердили свою участь в іспиті до 23.06.2022, натиснувши кнопку "так" в електронному листі.
*для вступників у 8 класи іспит відбудеться о 10.00 (за київським часом) з української мови та об 11.00 з профільного предмету.
*діти доєднуються до зустрічі за 10 хвилин до її початку.
*для вступників у 9 та 10 класи іспит з профільного предмету відбудеться о 10.00.
Під час проходження іспиту відеокамера та мікрофон ОБОВ'ЯЗКОВІ !!!

У разі повітряної тривоги іспит буде призупинено. По завершенню тривоги для продовження іспиту потрібно повторно приєднатися до зустрічі упродовж 10 хв. (за тим же посиланням).

  Честь Вам, дорогі ліцеїсти та педагоги!
  Ось і закінчилася основна сесія Національного мультипредметного тесту. Укотре випускники Обласного наукового ліцею довели, що їхні успіхи у цей непростий, тривожний, воєнний час - це духовний щит України, це духовний меч у боротьбі із російським агресором, це духовний хліб та підтримка нашим ЗАХИСНИКАМ!
  Дякую за освітньо-наукову перемогу неймовірно красивим ліцеїстам, високопрофесійним та творчим педагогам, чудовим батькам!
  Дякую ЗСУ! Дякую, що разом тримаємо стрій! Слава Україні! Героям нашим Слава!
  Наталія Сосюк
  Цьогоріч за підсумками основної сесії НМТ Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради має 41 найвищий результат - 200 балів:
23 з математики, 12 з історії України, 6 з української мови.
  Двоє випускників - Кректун Іван (11-А) та Бойко Вікторія (11-Г) - склали тест на 600 балів.
  П'ятеро учнів - Шевчук Анастасія (11-А), Михайленко Назар (11-В), Кобилянський Богдан (11-Г), Райковська Марина (11-Г), Патріюк Юрій (11-Д) - отримали по 400 балів.
  200 балів мають такі учні:
Бараш Олексій (11-А) - математика
Дорофєєва Богдана (11-А) - математика
Куць Анна (11-А) - математика
Трохимчук Максим (11-Д) - математика
Абрамович Антон (11-Б) - історія України
Яремчук Іван (11-А) - історія України
Бартовщук Поліна (11-А) - українська мова
Грязнов Віталій (11-Б) - історія України
Кондратюк Вікторія (11-А) - математика
Кінах Мирослав (11-А) - математика
Хомчук Артур (11- Б) - історія України
Затірка Андрій (11-А) - математика
Левицький Богдан (11-Д) - математика
Шидей Валерія (11-Г) - історія України
Білець Даниїл (11-Д) - математика
Смірнов Богдан (11-Д) - математика
Кричильський Дмитро (11-А) - математика
Шевчук Яна (11-Д) - математика
Стецюк Софія (11-Д) - математика
Ярославцева Еліна (11-В) - історія України
Моцний Віталій (11-А) - математика
Біндюк Христина (11-Г) - математика
Сидорович Софія (11-Б) - історія України
Лисяк Яна (11-Г) - математика
Сидорчук Тетяна (11-А) - 200 балів з української мови
  Дякуємо вчителям: Віталій Сорока - 18 учнів мають по 200 балів з математики, Олена Кравчук - 9 учнів мають по 200 балів з історії, Олена Ганжа - 6 учнів мають по 200 балів з української мови, Олена Бойчук - 5 учнів мають по 200 з математики, Дмитро Гочмановський - 3 учні мають по 200 балів з історії.
  Пишаємося вами, дорогі діти та колеги!
  Дерзайте, творіть і ніколи не здавайтеся!

28.08.2022 року методисти Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради Рожко В. В. та Бондарець О.І. провели для  педагогічного колективу навчальний семінар: " Академічна доброчесність - інструмент забезпечення якості освіти".
1. Обговорили питання важливості дотримання академічної доброчесності в освітньому процесі та при здійсненні науково-дослідницької діяльності.
2. Практично перевірили себе на знання видів академічної недоброчесності та спробували їх виявити на конкретних прикладах.
3. З'ясували, чи можна використовувати Вікіпедію в науковій діяльності та написані науково-дослідницьких робіт.
Дякуємо модераторам за цікавий семінар  та корисно проведений час.

Довгоочікувана презентація відбулася!
31 жовтня 2022 року в рамках роботи наукового гуртка з української літератури Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради (керівник - доцент Оксана Приходько) ліцеїстки Євгенія Панчук, Анастасія Нестерук (10-В), Анастасія Рузаєва (10-Б) та Олександра Трофимчук (11-Б)  узяли участь у презентації книги "Запорозький скарб", що відбулася в Рівненській обласній бібліотеці для дітей. Школярам Рівненщини було запропоновано написати продовження оповідання "Запорозький скарб", оприявнивши талант оповідача. Найкращим продовженням оповідання було визнано роботу Євгенії Панчук, яка зацікавила юних читачів майстерно розробленими діалогами та оригінальним завершенням. Оповідання, написане в жанрі фентезі, не випадково зацікавило Євгенію. Адже у своїй науково-дослідницькій роботі з української літератури вона досліджує саме особливості цього надпопулярного жанру в сучасній літературі для підлітків. Своєрідний майстер-клас зі створення авторської поезії та прози продемонструвала Анастасія Нестерук. Особливо слухачам сподобалася її художня замальовка на тему "Про що розмовляють дерева" також створена в жанрі фентезі. Рівненська обласна бібліотека для дітей на знак подяки подарувала Обласному науковому ліцею бібліотечку із книг для підлітків, якою можуть скористатися всі спраглі до читання ліцеїсти. Хочеться побажати дівчаткам нових цікавих і самобутніх робіт на благо нашої якомога швидшої Перемоги над рашистським ворогом!


10 листопада 2022 року методисти Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради провели для педагогічних працівників науково-практичний семінар на тему: "Інтернет-ресурси в роботі сучасного педагога". Під час семінару було розглянуто можливості та особливості роботи з такими інтернет ресурсами та технологіями, як:
1. Український освітній портал для вчителів "На урок".
2. Генерування QR кодів та їх використання в освітній та науковій діяльності.
3. Google форми в навчальній діяльності вчителя та для організації взаємозв'язку з здобувачами освіти.
Дякуємо методистам за організацію семінару та змогу долучитися до реалізації самоосвіти та професійного розвитку. Було цікаво та корисно.

14.11.2022 в Обласному науковому ліцеї в м. Рівне Рівненської обласної ради було проведено методичне об'єднання класних керівників за темою: "Стрес. Шляхи виходу зі стресових ситуацій в освітньому просторі."
На МО було розглянуто наступні питання:
1. Дайджест: "Стрес. Протидія стресу." (голова методичного об'єднання класних керівників Чуль О.С.)
2. Семінар-практикум на тему: "Плекаймо резильєнтність /формування навичок психологічної самодопомоги/( психолог Афанасьєва Вероніка Євгенівна)
Педагогічні працівники ліцею брали участь у різноманітних формах роботи, зокрема працювали в групах над мініпроєктами, проходили тематичні тести та ознайомилися з мінірозгорткою антистрес- розмальовкою в патріотичному стилі для забезпечення атмосфери спокою та затишку.
Під час рефлексії вчителі відзначили приємну атмосферу заходу, яка заспокоює та сприяє  здоровому клімату співпраці в умовах війни.
P. S.: Дякуємо організаторам Чуль О. С. (керівник МО класних керівників) та Афанасьєвій В. Є. (психолог ліцею) за чудову можливість долучитися до приємної та корисної роботи.

За сприяння благодійної організації "Благодійний фонд "Фонд благодійних ініціатив-Альфа" та Civil Hearts (м. Kronach, Німеччина) 15.11.2022 Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради отримав гуманітарну допомогу, яку збирали учні німецької гімназії Kaspar-ZeuB-Gymnasium для учнів ліцею.
Дякуємо за розуміння та небайдужість.
Слава Україні! Героям слава!

Григорій Сковорода: понад часом і рашизмом
Цьогоріч Україна та світ із нагоди 300-річчя від дня народження вшановують пам'ять непересічного українського письменника, філософа і педагога Григорія Сковороди, життєві максими якого "З усіх утрат втрата часу найтяжча", "Уподібнюйся пальмі: чим міцніше її стискає скеля, тим швидше і прекрасніше здіймається вона догори", "Не братайтеся з тими, хто зло ховає" та десятки інших і в третьому тисячолітті доводять, що є поза часом.
15 листопада до Всеукраїнського круглого столу для студентів та викладачів "Менталітет українського народу як "філософія серця" у творчості Григорія Сковороди", який відбувся у віртуальних стінах Національного авіаційного університету, долучилися й наші ліцеїстки Олександра Трофимчук (11-Б) та Анастасія Рузаєва (10-Б), які підготували свої цікаві міні-розвідки за темами "Пам'ятники Григорію Сковороді в Україні та за кордоном" та "Цікаві факти про Григорія Сковороду: правда і міфи", візуалізовані через яскраві авторські мультимедійні презентації. І попри те, що рашисти 7 травня по-варварськи обстріляли Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди на Харківщині, традиційно примітивно вважаючи, що таким чином вони знищують українську націю, - потужний вітаїстичний імператив, мудрість митця і пам'ять про нього - незнищенні. У цьому матеріалі пропонуємо візуалізовані розвідки Олександри та Анастасії, які це доводять.

Цікаві факти про Сковороду
Пам'ятники Григорію Сковороді

21 листопада в Обласному науковому ліцеї в м. Рівне Рівненської обласної ради в межах спільного з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) проєкту "Спільно до навчання" Олександр Педан провів освітні заходи, які складались з трьох частин.
Дійство розпочалось із НеЛекції для учнів та батьків, під час якої Олександр розповів про мінну безпеку, безпеку в школі, важливість освіти, ментальне та фізичне здоров'я.
Друга частина - дискусійна панель між батьками, учителями та представниками Департамету освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації, під час якої Олександр виступив модератором і допоміг обговорити всі питання, які хвилюють батьків: організацію безпечного навчального процесу під час повітряної тривоги, навчання без світла та інтернету тощо.
На завершення ліцеїсти взяли участь у цікавому, динамічному, захоплюючому квесті, під час якого закріпили знання, отримані на НеЛекції. #НеЛекції #СпільноДоНавчання

18-20 листопада, на базі НУВГП, відбувся щорічний Rivne Game Jam, де учасники за 48 годин повинні були розробити, реалізувати та презентувати власну комп'ютерну гру. Змагання проводилося серед студентів вузів і технікумів та учнів.
Обласний науковий ліцей представляло 3 команди, одна з яких посіла ІІ місце!!!
Щира подяка організаторам та учасникам за крутий захід та надзвичайно цікаві проекти.
Дякуємо за партнерство та сприяння: Rivne IT Cluster, FUture GAme Studio, Zagrava Games, КТС, Habitat Design Agency та Національний університет водного господарства та природокористування.

23.11.2022 в Обласному науковому ліцеї в м. Рівне Рівненської обласної ради відбулася педагогічна рада  з теми "Авторська педагогічна система виховання інтелектуальної учнівської еліти в умовах наукового ліцею (1-й рік експерименту. ІІ етап - концептуально-діагностичний)". Під час заходу обговорили:
1. Організаційну структуру авторської педагогічної системи виховання учнівської еліти, що відображає напрями освітньо-наукової роботи навчального закладу.
2. Пріоритети розвитку наукового ліцею та науково-дослідницької діяльності ліцеїстів в умовах експерименту.
3. План дослідження з реалізації концептуально-діагностичного етапу авторської педагогічної системи виховання інтелектуальної учнівської еліти в умовах наукового ліцею в період червень 2022 року – червень 2023 року.
4. Концепцію та обгрунтування авторської педагогічної системи виховання інтелектуальної учнівської еліти.
А також затвердили положення про науково-методичну раду Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради.
Заслухали виступи директора Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради, заслуженого вчителя України, кавалера ордену княгині Ольги ІІІ ступеню Сосюк Н.В., наукового керівника експерименту, завідувача кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти РОІППО, кандидата педагогічних наук, доцента Гавлітіну Т.М., наукового консультанта експерименту, професора кафедри природничо-математичної освіти РОІППО, доктора педагогічних наук, професора Пустовіта Г.П. та заступника директора з наукової роботи Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради Ланкіну В.В.
Усім дякуємо за небайдужість та активну участь  у реалізації експерименту "Авторська педагогічна система виховання інтелектуальної учнівської еліти в умовах наукового ліцею".

Шановні учасники конкурсу "Кенгуру 2022"!
У зв'язку з агресією Російської Федерації Міжнародний етап математичного конкурсу "Кенгуру" у 21-22 н.р. (для учнів 2 - 11 класів) вчасно провести не було можливості.
Пропонуємо всім бажаючим зараз безкоштовно взяти участь у цьому етапі Конкурсу у форматі on-line. Заявки на участь у Конкурсі надсилати не потрібно. Реєстрація на участь буде проведена під час проведення конкурсу.
Конкурс буде проведено лише українською мовою.
Конкурс розпочнеться 9 грудня (п'ятниця) о 9-00 і завершиться 11 грудня (неділя) о 21-00.
Перед початком Конкурсу обов'язково ознайомтесь, будь ласка, з інструкцією для учасника
Детальну інформацію про участь у Конкурсах подано на сайті www.kangaroo.com.ua

10 січня 2023 року в таємничих підземеллях Рівного було проведено методичне об'єднання класних керівників на тему "Культурна спадщина як елемент інтерактивного вивчення історії рідного краю". Під час МО класні керівники
  • здійснили історичну подорож підземеллями міста;
  • дослідили історію рідного краю;
  • надихнулися атмосферою таємничості та старовини;
  • брали участь у пізнавальному квесті за історичною експозицією з розкопок фундаменту палацику "На Гірці" та пам'яток історії Рівного й родини Любомирських;
  • на згадку отримали збірку "Таємничі легенди Рівного".
Підземелля Рівного привідкривають непроникну завісу таємничості, допомагають відчути неповторний дух історії та розкривають невідомі широкому загалу сторінки історії міста.